Prihláška

Vyučujúce odbory na tejto pobočke

Tanečný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Bc. Kamila "Mama Kami" Švachová

  Bc. Kamila "Mama Kami" Švachová

  💃👯‍♂️Pedagóg tanečného odboru so zameraním na všetky moderné ako aj klasické tanečné techniky. 💃👯‍♂️Tancu sa venujem od svojich 5 rokov. Od malička som sa venovala súťažnému modernému tancu (Goonies Trenčín, District Dance Bratislava). Komerčné fungovanie na rôznych eventoch a spoločenských udalostiach (Riverpark Dance School, súťaže krásy „Face of the Year“ - spolupráca so známym československým tanečníkom Filipom Jankovičom, muzikál „Fontána pre Zuzanu“ ). Vzdelanie na Vysokej škole múzických umení v Bratislave na bakalárskom stupni v odbore Tanečná interpretácia a pedagogické minimum. Po škole polročné tanečné turné po Číne. Tanečná a choreografická spolupráca s mnohými úspešnými tanečnými klubmi zo Slovenska. Neustále vzdelávanie sa a absolvovanie množstva workshopov vo všetkých tanečných štýloch a technikách s československými, ako i zahraničnými top lektormi a tanečníkmi. #pretanecdychampretaneczijem je mantra, ktorou žijem už viac ako 25 rokov a túto lásku k tancu a zdravému životnému štýlu sa prostredníctvom svojej práce snažím odovzdávať novým, mladším generáciám detí, ktoré sú ochotné poctivo a so zanietením pracovať na svojich fyzických ako i psychických zdatnostiach a dať im čo najlepší všestranný základ pre rozvoj ich individuality 😊

 • Peter Tužinský

  Peter Tužinský

  💃👯‍♂️Učiteľ spoločenských tancov💃👯‍♂️14rokov sa venujem spoločenským tancom, z toho ôsmy rok ako lektor. Vediem organizáciu Tanec Prievidza- spoločenské tance Petra Tužinského, ktorá v rámci Prievidze, Novák, Handlovej, a Partizánskeho spolupracuje so základnými, strednými školami a ZUŠkami pri výuke spoločenských tancov pre mládež a dospelých. Ročne odučíme od 500 do 600 kurzistov. Spolu so školami pravidelne organizujeme tanečné podujatia/akcie a sme aj držiteľmi viacerých tanečných slovenských rekordov v pocte účastníkov. Spolu s mojou partnerkou a tanečným klubom vystupujme na vianočných akciách, plesoch , svadbách a firemných podujatiach v rámci celej Sr.

Výtvarný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Mgr. Marek Tartaľ

  Mgr. Marek Tartaľ

  🎨Pedagóg výtvarného odboru so záujmom o fotografiu a grafický dizajn🎨. Pôvodne pochádzam z Prešova, kde som študoval Strednú umeleckú školu, na ktorej som vyštudoval grafickú úpravu. Ďalej som študoval na Prešovskej Univerzite, na ktorej som vyštudoval učiteľstvo výtvarného umenia. Po skončení štúdia som tvoril ako grafik na voľnej nohe a neskôr ako pedagóg na Základnej umeleckej škole v Hanušovciach nad Topľou, a už tu som vedel že práca s deťmi a spoločné úsilie na rozvíjaní ich talentu je to, v čom vidím zmysel. Práca v SZUŠ Ars Akademy ma v mojom presvedčení len utvrdila. Už ako prezrádza názov môjho stredoškolského odboru, z umeleckej tvorby sa cítim najviac doma vo fotografií a grafickom dizajne, a práve tieto umelecké odvetvia okrem klasických výtvarných techník viem a chcem priblížiť svojím žiakom.

Hudobný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Anna Slížová

  Anna Slížová

  🎤🎹Hudobný pedagóg spevu a hry na klavíri🎤🎹 Od budúceho roku Dis.art v odbore spev, zároveň maturantka v odbore klavír. Okrem toho mám sedemročné skúsenosti s keyboardom na ZUŠ Šaľa, kde som absolvovala po siedmom ročníku aj v tomto odbore. V klasickom speve sa zúčastňujem rôznych podujatí a koncertov pre mestá. Spolupracujem s Trnavským orchestrom. Pre nadáciu Pomocná RUKA NADEJE z Trnavy zabezpečujem hudobnú stránku charitatívnej výstavy, s ktorou chodia po Slovensku. Spolupracujem s nadáciou bez nároku na odmenu. Robím to rada, lebo chcem pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Zúčastnila som sa medzinárodnej súťaže UIVENTUS CANTI vo Vrábľoch. Plánujem sa zúčastniť aj ďalších hudobných súťaží v Nových Zámkoch a v Trnave. V speve inklinujem ku klasickému spevu, ale samozrejme viem deti viesť aj v modernom, populárnom speve. O práci s deťmi som si myslela, že je to o výučbe, ale odkedy učím, vidím, že je to aj o počúvaní, lebo aj tie deti sú tvorivé a vedia prísť s úžasnými nápadmi. Nechávam priestor žiakom na ich nápady, kreativitu, týmto vychádzam zároveň aj z Montessori školy hlavne pri malých žiačikoch, ktorí potrebujú tieto veci priblížiť hravou formou. Pri starších žiakoch, hlavne hudobnú teóriu sa snažím prepájať hlavne s hudobnou praxou. Zbytočné memorovanie poučiek sa snažím pretaviť na priame použitie v praxi a v skladbách, piesňach, deti to zatiaľ veľmi baví. Deti sa snažím učiť komunikovať priamo. Vedieť si povedať svoje plusy a mínusy, ako k svojej osobe, tak aj k práci ktorú robíme. Môžu si povedať, čo sa im páči, čo nie, po vysvetlení témy dbám o záujem žiaka. Snažím sa deti učiť vystupovať, vedieť sa prezentovať, čo je dôležité nie len v tejto oblasti, vystupovať na verejnosti, vyjadrovať svoje názory k hudobným dielam. Pre svojich žiakov som vytvorila uzavretú skupinu, do ktorej je možnosť pridávať žiakov, prípadne aj rodičov, ak by mali záujem o korepetície piesní preberaných s deťmi na domáce cvičenie. Zatiaľ mám dobrú odozvu. ♥️Milujem túto prácu♥️.

 • Barbora Kasalová

  Barbora Kasalová

  🎹Hudobný pedagóg hry na klavíri 🎹 Odchodila som 5 rokov v ZUŠ a momentálne som študentka 5 ročníka Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša. Svojej práci sa venujem rada, nakoľko ma napĺňa učenie deti a ich umelecký rozvoj.

 • František Brož DiS. art.

  František Brož DiS. art.

  🎸Hudobný pedagóg hry na gitare 🎸. Považujem sa za profesionálneho hudobníka. Študoval som umelecké školy v Prahe, hudobnú produkciu na Univerzite v Ústí nad Labem a Konzervatórium Dezidera Kardoša v Topoľčanoch. Mám za sebou spoluprácu na mnohých hudobných projektoch a s mnohými hudobníkmi. Milujem prácu s mladými ľudmi a fascinuje ma vzdelávanie. Hlavný dôvod, pre ktorý sa aktívne venujem učiteľstvu hudby takmer desať rokov.

 • Frederika Košťalová DiS. art.

  Frederika Košťalová DiS. art.

  Zastupovanie počas materskej dovolenky 🎤🎹Hudobný pedagóg spevu a hry na klavíri.🎤🎹 Mám za sebou 4 ročné štúdium na Konzervatórium Tolstého 11 v Bratislave v hudobno-dramatickom odbore a ďalšie 2 roky nadstavby v chansónovom speve. Už ako 6 ročná som začala navštevovať ZUŠ v Partizánskom, kde som chodila na hodiny klavíra, neskôr aj na hudobnú teóriu, tanec a nakoniec aj na spev. Počas môjho štúdia na konzervatórium som mala možnosť si zahrať v rôznych činoherných a muzikálových inscenáciách. Mala som tú česť a šťastie spolupracovať v divadle na Novej Scéne, kde som hrala so známymi hercami , spevákmi a tanečníkmi a som za to veľmi vďačná, pretože som čerpala skúsenosti naozaj od skúsených ľudí a veľmi rada by som sa o ne chcela podeliť so žiakmi. Záleží mi na výsledku a hlavne na pedagogickom postupe. Dokážem žiakov motivovať a ukázať im, že cesta je cieľ.

 • Juraj Gaher

  Juraj Gaher

  🥁Hudobný pedagóg hry na bicie nástroje.🥁 Hre na bicie nástroje som sa začal venovať ako dieťa v dychovom orchestri ĽŠU Partizánske, pod vedenim Ikova Kopáčika. Práci s deťmi sa venujem päťnásť rokov. Začalo to spoluprácou s Danielom Hevierom v projekte: JURAJ GAHER A DANIEL HEVIER - "Pesnička ťa naučí". Momentálne hrám a spievam v projekte pre deti s názvom HOPI. Ako bubeník či perkusionista som hudobne spolupracoval s umelcami ako Robo Grigorov, Kristína, Marcel Buntaj, Viktor Hidvéghy, Zoli Toth, Bruno Oravec, Martin Gašpar, Jimi Cimbala, Juraj Tatár. Som rád, že môžem odovzdávať svoje vedomosti žiakom. Pri výučbe sa snažím byť tolerantný a pokiaľ je to mozné používam princíp škola hrou.

 • MgA. Romana Hýroššová, DiS. art.

  MgA. Romana Hýroššová, DiS. art.

  🎤🎹Hudobný pedagóg spevu a hry na klavíri.🎤🎹 Spevu sa venujem od útlého detstva. Po ZUŠ moje kroky smerovali na umeleckú školu, Konzervatórium v Žiline. Absolutórium som ukončila na Konzervatóriu Dezidera Kardoša v Topoľčanoch. Následne som absolvovala štúdium na Ostravskej univerzite v Ostrave v odbore operný spev. Aktívne som pôsobila na scéne Moravsko-slezského divadla Antonína Dvořáka. Vokálnu prax som si prehĺbila štúdiom na Conservatoriu Jacopa Tomadiniho v Talianskom meste Udine a na Vysokej škole Múzických umení v Bratislave. Počas štúdia som bola pod vedením významných pedagógov s dlhoročnou divadelnou a koncertnou praxou. Znalosti si prehlbuje na interpretačných workshopoch, masterclassoch, speváckych súťažiach a koncertným pôsobením v opernom aj populárnom žánri. Aktuálne pôsobím v divadle Štátnej opery Banská Bystrica. Práca s deťmi ma napĺňa a obohacuje o ďalšie skúsenosti. Deti mi dodávajú energiu a vnášajú do mojho života svetlo. Pri každom prichádza nová myšlienka, nový nápad. Som kreatívna, využívam pri speve formu hier, ktorými sa snažím deti zaujať. Vyžadujem prirodzené spievanie vychádzajúce z ľudskej reči podmienené správnou technikou spevu a voľnosťou. Ku každému volím individuálny prístup. Vďaka dlhoročnému štúdiu a aktívnemu spievaniu viacerých žánrov mám deťom, čo ponúknuť a odovzdať. Deti sa pod mojím vedením zúčastňujú súťaží a rôznych podujatí, kde sa prezentujú a získavajú cenné skúsenosti a potrebnú sebadôveru pre ich ďalší život. Majú za sebou úspechy a posúvajú sa vpred. Heslo, ktorým sa riadim je:♥️„Hudbou k srdcu, srdcom k hudbe“♥️.

Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy