Prihláška

Vyučujúce odbory na tejto pobočke

Tanečný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Bc. Kamila "Mama Kami" Švachová

  Bc. Kamila "Mama Kami" Švachová

  💃👯‍♂️Pedagóg tanečného odboru so zameraním na všetky moderné ako aj klasické tanečné techniky. 💃👯‍♂️Tancu sa venujem od svojich 5 rokov. Od malička som sa venovala súťažnému modernému tancu (Goonies Trenčín, District Dance Bratislava). Komerčné fungovanie na rôznych eventoch a spoločenských udalostiach (Riverpark Dance School, súťaže krásy „Face of the Year“ - spolupráca so známym československým tanečníkom Filipom Jankovičom, muzikál „Fontána pre Zuzanu“ ). Vzdelanie na Vysokej škole múzických umení v Bratislave na bakalárskom stupni v odbore Tanečná interpretácia a pedagogické minimum. Po škole polročné tanečné turné po Číne. Tanečná a choreografická spolupráca s mnohými úspešnými tanečnými klubmi zo Slovenska. Neustále vzdelávanie sa a absolvovanie množstva workshopov vo všetkých tanečných štýloch a technikách s československými, ako i zahraničnými top lektormi a tanečníkmi. #pretanecdychampretaneczijem je mantra, ktorou žijem už viac ako 25 rokov a túto lásku k tancu a zdravému životnému štýlu sa prostredníctvom svojej práce snažím odovzdávať novým, mladším generáciám detí, ktoré sú ochotné poctivo a so zanietením pracovať na svojich fyzických ako i psychických zdatnostiach a dať im čo najlepší všestranný základ pre rozvoj ich individuality 😊

Výtvarný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Mgr. Marek Tartaľ

  Mgr. Marek Tartaľ

  🎨Pedagóg výtvarného odboru so záujmom o fotografiu a grafický dizajn🎨. Pôvodne pochádzam z Prešova, kde som študoval Strednú umeleckú školu, na ktorej som vyštudoval grafickú úpravu. Ďalej som študoval na Prešovskej Univerzite, na ktorej som vyštudoval učiteľstvo výtvarného umenia. Po skončení štúdia som tvoril ako grafik na voľnej nohe a neskôr ako pedagóg na Základnej umeleckej škole v Hanušovciach nad Topľou, a už tu som vedel že práca s deťmi a spoločné úsilie na rozvíjaní ich talentu je to, v čom vidím zmysel. Práca v SZUŠ Ars Akademy ma v mojom presvedčení len utvrdila. Už ako prezrádza názov môjho stredoškolského odboru, z umeleckej tvorby sa cítim najviac doma vo fotografií a grafickom dizajne, a práve tieto umelecké odvetvia okrem klasických výtvarných techník viem a chcem priblížiť svojím žiakom.

Hudobný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Barbora Kasalová

  Barbora Kasalová

  🎹Hudobný pedagóg hry na klavíri 🎹

 • Barbora Sámelová

  Barbora Sámelová

  učiteľka hry na klavíri

 • Juraj Gaher

  Juraj Gaher

  🥁Hudobný pedagóg hry na bicie nástroje.🥁 Hre na bicie nástroje som sa začal venovať ako dieťa v dychovom orchestri ĽŠU Partizánske, pod vedenim Ikova Kopáčika. Práci s deťmi sa venujem päťnásť rokov. Začalo to spoluprácou s Danielom Hevierom v projekte: JURAJ GAHER A DANIEL HEVIER - "Pesnička ťa naučí". Momentálne hrám a spievam v projekte pre deti s názvom HOPI. Ako bubeník či perkusionista som hudobne spolupracoval s umelcami ako Robo Grigorov, Kristína, Marcel Buntaj, Viktor Hidvéghy, Zoli Toth, Bruno Oravec, Martin Gašpar, Jimi Cimbala, Juraj Tatár. Som rád, že môžem odovzdávať svoje vedomosti žiakom. Pri výučbe sa snažím byť tolerantný a pokiaľ je to mozné používam princíp škola hrou.

 • MgA. Romana Hýroššová, DiS. art.

  MgA. Romana Hýroššová, DiS. art.

  🎤🎹Hudobný pedagóg spevu a hry na klavíri.🎤🎹 Spevu sa venujem od útlého detstva. Po ZUŠ moje kroky smerovali na umeleckú školu, Konzervatórium v Žiline. Absolutórium som ukončila na Konzervatóriu Dezidera Kardoša v Topoľčanoch. Následne som absolvovala štúdium na Ostravskej univerzite v Ostrave v odbore operný spev. Aktívne som pôsobila na scéne Moravsko-slezského divadla Antonína Dvořáka. Vokálnu prax som si prehĺbila štúdiom na Conservatoriu Jacopa Tomadiniho v Talianskom meste Udine a na Vysokej škole Múzických umení v Bratislave. Počas štúdia som bola pod vedením významných pedagógov s dlhoročnou divadelnou a koncertnou praxou. Znalosti si prehlbuje na interpretačných workshopoch, masterclassoch, speváckych súťažiach a koncertným pôsobením v opernom aj populárnom žánri. Aktuálne pôsobím v divadle Štátnej opery Banská Bystrica. Práca s deťmi ma napĺňa a obohacuje o ďalšie skúsenosti. Deti mi dodávajú energiu a vnášajú do mojho života svetlo. Pri každom prichádza nová myšlienka, nový nápad. Som kreatívna, využívam pri speve formu hier, ktorými sa snažím deti zaujať. Vyžadujem prirodzené spievanie vychádzajúce z ľudskej reči podmienené správnou technikou spevu a voľnosťou. Ku každému volím individuálny prístup. Vďaka dlhoročnému štúdiu a aktívnemu spievaniu viacerých žánrov mám deťom, čo ponúknuť a odovzdať. Deti sa pod mojím vedením zúčastňujú súťaží a rôznych podujatí, kde sa prezentujú a získavajú cenné skúsenosti a potrebnú sebadôveru pre ich ďalší život. Majú za sebou úspechy a posúvajú sa vpred. Heslo, ktorým sa riadim je:♥️„Hudbou k srdcu, srdcom k hudbe“♥️.

Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy