Prihláška

Vyučujúce odbory na tejto pobočke

Výtvarný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Veronika Fábryová DiS.

  Veronika Fábryová DiS.

  🎨Pedagóg výtvarného odboru🎨. Počas základnej školy som navštevovala päť rokov ZUŠ v Partizánskom. Už vtedy som vedela, že sa chcem uberať umeleckým smerom. Vyštudovala som Súkromnú školu úžitkového výtvarníctva v Topoľčanoch v odbore úžitková maľba a vyššie odborné štúdium v odbore ručné výtvarné spracúvanie textílii. Rada navštevujem galérie, kde čerpám inšpirácie pri tvorení s deťmi. Voľný čas trávim v prírode na túrach a na bicykli. Už ako dieťa som sa hrávala na učiteľku, takže vo výbere povolania som mala jasno. ❤️Práca s deťmi ma veľmi baví a napĺňa.❤️

Hudobný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Diana Budinská DiS. art.

  Diana Budinská DiS. art.

  🎹🎼Hudobný pedagóg spev a klavír🎹🎼Pochádzam z hudobníckej rodiny, teda spievam od útleho detstva. Opere sa venujem od 15 rokov, ako som nastúpila na konzervatórium v Banskej Bystrici. Hoci je mojou veľkou vášňou operný spev, obľubu mám aj v zborovom, či muzikálovom speve. Počas štúdia spievam koncertne na rôznych podujatiach. Medzi svoj doterajší najväčší úspech radím koncert v divadle v Taliansku (Sicília), kde som sa zúčastnila v rámci medzinárodného projektu Erasmus+.

 • Kristína Šusteková

  Kristína Šusteková

  🎸Pedagóg hry na gitare🎸Pochádzam z Krásna nad Kysucou, hre na gitare sa venujem od svojich deviatich rokov. V súčasnosti som študentkou Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša v Topoľčanoch, kde študujem hru na klasickej gitare. Mojou najväčšou vášňou je klasická gitarová hudba, v rámci ktorej sa venujem sólovej a komornej hre. Skúsenosti mám aj s výučbou populárnej hudby. Pravidelne navštevujem rôzne majstrovské gitarové kurzy a festivaly, či už ako aktívny alebo pasívny účastník. Zúčastnila som sa napríklad na Medzinárodných interpretačných dňoch klasickej gitarové hry v Banskej Štiavnici, kde som absolvovala kurz vedený renomovaným talianskym koncertným gitaristom a pedagógom, Fabriziom Ferrarom. Taktiež som hrala na viacerých umeleckých výstavách, vernisážach a výchovných koncertoch. Sprevádzala som spevácke zbory na rôznych súťažiach. Deti učím veľmi rada, ku každému žiakovi pristupujem individuálne a snažím sa mu prispôsobiť. Svoju výučbu realizujem hravou a zábavnou formou. Od svojich žiakov však vyžadujem záujem o hru na gitare a odhodlanie cvičiť.

Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy