Prihláška

Vyučujúce odbory na tejto pobočke

Tanečný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Juraj Kolár

  Juraj Kolár

  Pedagóg tanečného odboru so srdcom bijúcim pre slovenský folklór a ľudové tradície. Folklóru sa venuje od detstva. 12 rokov je aktívnym členom FS Vtáčnik v Prievidzi a je úspešným študentom SKDK v Topoľčanoch. Má za sebou množstvo vystúpení, koncertov, účastí na FS vo Východnej, Detve a inde a taktiež vystúpenia v zahraničí. Posledné roky vedie detskú folklórnu prípravku vo FS v súbore Vtáčnik. Budem sa tešiť ako odovzdám svoje skúsenosti mladej generácií, deťom a mládeži.

Výtvarný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Hana Humajová DiS.

  Hana Humajová DiS.

  Učiteľka výtvarného odboru, ktorá odmalička vedela, že chce byť učiteľkou a učiť deti spoznávať umenie cez výtvarné techniky

 • Mgr. Alena Valuchová
 • Mgr.art. Zuzana Mazáková Ballaschová DiS. art.

  Mgr.art. Zuzana Mazáková Ballaschová DiS. art.

  Momentálne na materskej dovolenke 🎨Pedagóg výtvarného odboru🎨. V SZUŠ Ars Akademy pôsobím osem rokov. Počas vyučovania a tvorenia s deťmi sa mi aj škaredé počasie, ktoré je za oknami zdá, akoby svietilo ☀️. Je to veľmi optimistická práca plná radosti, hry, tvorenia, pri ktorej oboznamujem žiakov ako vybudovať od základov obraz, plastiku... . Čím dlhšie žiak navštevuje umeleckú školu, tak sa vylepšuje aj jeho rukopis a odvaha prístupu k práci. Mám rada knihy o umení, varení a duchovnú literatúru. Venujem sa záhradkárčeniu, a počas väčšieho voľna maľujem obrazy olejovými farbami. Momentálne tvorím malé ilustrácie -akvarely. Rada počúvam spev vtáčikov a obdivujem zázraky prírody stvorené Najväčším kreatívcom .

Hudobný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Mgr. art. Marek Kotlár DiS. art.

  Mgr. art. Marek Kotlár DiS. art.

  Učiteľ hudobného odboru, SPEV a KLAVÍR má prosto v srdci. Povolanie učiteľa ZUŠ považuje za poslanie a s dôsledným prístupom a láskou pristupuje ku všetkým svojím žiakom s cieľom naučiť ich, čo najviac. Pripraviť svojich žiakov na vystúpenia a mať radosť z umenia a vlastného pokroku. Teší sa na Vás. Absolvent SKDK v Topoľčanoch a Akadémie umení v Banskej Bystrici.

Dramatický odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Karin Ďurčeková DiS. art.

  Karin Ďurčeková DiS. art.

Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy