Prihláška

Vyučujúce odbory na tejto pobočke

Výtvarný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Ingrid Baboľová

  Ingrid Baboľová

  🎨Pedagóg výtvarného odboru🎨

 • Mgr.art Zuzana Mazáková Ballaschová

  Mgr.art Zuzana Mazáková Ballaschová

  Momentálne na materskej dovolenke 🎨Pedagóg výtvarného odboru🎨. V SZUŠ Ars Akademy pôsobím osem rokov. Počas vyučovania a tvorenia s deťmi sa mi aj škaredé počasie, ktoré je za oknami zdá, akoby svietilo ☀️. Je to veľmi optimistická práca plná radosti, hry, tvorenia, pri ktorej oboznamujem žiakov ako vybudovať od základov obraz, plastiku... . Čím dlhšie žiak navštevuje umeleckú školu, tak sa vylepšuje aj jeho rukopis a odvaha prístupu k práci. Mám rada knihy o umení, varení a duchovnú literatúru. Venujem sa záhradkárčeniu, a počas väčšieho voľna maľujem obrazy olejovými farbami. Momentálne tvorím malé ilustrácie -akvarely. Rada počúvam spev vtáčikov a obdivujem zázraky prírody stvorené Najväčším kreatívcom .

Hudobný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Anna Slížová

  Anna Slížová

  🎤🎹Hudobný pedagóg spevu a hry na klavíri🎤🎹 Od budúceho roku Dis.art v odbore spev, zároveň maturantka v odbore klavír. Okrem toho mám sedemročné skúsenosti s keyboardom na ZUŠ Šaľa, kde som absolvovala po siedmom ročníku aj v tomto odbore. V klasickom speve sa zúčastňujem rôznych podujatí a koncertov pre mestá. Spolupracujem s Trnavským orchestrom. Pre nadáciu Pomocná RUKA NADEJE z Trnavy zabezpečujem hudobnú stránku charitatívnej výstavy, s ktorou chodia po Slovensku. Spolupracujem s nadáciou bez nároku na odmenu. Robím to rada, lebo chcem pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Zúčastnila som sa medzinárodnej súťaže UIVENTUS CANTI vo Vrábľoch. Plánujem sa zúčastniť aj ďalších hudobných súťaží v Nových Zámkoch a v Trnave. V speve inklinujem ku klasickému spevu, ale samozrejme viem deti viesť aj v modernom, populárnom speve. O práci s deťmi som si myslela, že je to o výučbe, ale odkedy učím, vidím, že je to aj o počúvaní, lebo aj tie deti sú tvorivé a vedia prísť s úžasnými nápadmi. Nechávam priestor žiakom na ich nápady, kreativitu, týmto vychádzam zároveň aj z Montessori školy hlavne pri malých žiačikoch, ktorí potrebujú tieto veci priblížiť hravou formou. Pri starších žiakoch, hlavne hudobnú teóriu sa snažím prepájať hlavne s hudobnou praxou. Zbytočné memorovanie poučiek sa snažím pretaviť na priame použitie v praxi a v skladbách, piesňach, deti to zatiaľ veľmi baví. Deti sa snažím učiť komunikovať priamo. Vedieť si povedať svoje plusy a mínusy, ako k svojej osobe, tak aj k práci ktorú robíme. Môžu si povedať, čo sa im páči, čo nie, po vysvetlení témy dbám o záujem žiaka. Snažím sa deti učiť vystupovať, vedieť sa prezentovať, čo je dôležité nie len v tejto oblasti, vystupovať na verejnosti, vyjadrovať svoje názory k hudobným dielam. Pre svojich žiakov som vytvorila uzavretú skupinu, do ktorej je možnosť pridávať žiakov, prípadne aj rodičov, ak by mali záujem o korepetície piesní preberaných s deťmi na domáce cvičenie. Zatiaľ mám dobrú odozvu. ♥️Milujem túto prácu♥️.

 • Barbora Kasalová

  Barbora Kasalová

  🎹Hudobný pedagóg hry na klavíri 🎹 Odchodila som 5 rokov v ZUŠ a momentálne som študentka 5 ročníka Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša. Svojej práci sa venujem rada, nakoľko ma napĺňa učenie deti a ich umelecký rozvoj.

 • František Brož DiS. art.

  František Brož DiS. art.

  🎸Hudobný pedagóg hry na gitare 🎸. Považujem sa za profesionálneho hudobníka. Študoval som umelecké školy v Prahe, hudobnú produkciu na Univerzite v Ústí nad Labem a Konzervatórium Dezidera Kardoša v Topoľčanoch. Mám za sebou spoluprácu na mnohých hudobných projektoch a s mnohými hudobníkmi. Milujem prácu s mladými ľudmi a fascinuje ma vzdelávanie. Hlavný dôvod, pre ktorý sa aktívne venujem učiteľstvu hudby takmer desať rokov.

Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy