Prihláška

Vyučujúce odbory na tejto pobočke

Tanečný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Ing. Jana Flórová

  Ing. Jana Flórová

  💃👯‍♂️Pedagóg tanečného odboru💃👯‍♂️. Vedúca tanečného odboru a zástupkyňa riaditeľky školy. V SZUŠ Ars Akademy pôsobím s prestávkami od roku 2008. Momentálne pracujem v škole ako zástupkyňa riaditeľky a vedúca tanečného odboru. Tanečné skúsenosti a vzdelanie som získavala postupne od štúdia na základnej umeleckej škole, cez Konzervatórium J. L. Bellu v Banskej Bystrici až po Doplnkové vzdelávanie tanečnej pedagogiky v Liptovskom Hrádku. Popri tanečnom vzdelaní som študovala aj iné zameranie v oblasti sociálno-ekonomických vzťahov a vyštudovala inžinierske štúdium na vysokej škole. Za tie roky, čo sa venujem tancu, som tancovala vo viacerých tanečných skupinách, tanečnom divadle a už ako sedemnásťorčná som začala získavať prvé skúsenosti s vyučovaním detí. Odvtedy som učila pre viaceré subjekty a viedla aj svoje vlastné tanečné štúdio. Popri tom som sa venovala aj cvičeniam pre dospelých. Moje pracovné kroky viedli aj do iných oblastí ako tanečných, pracovala som vo verejnej správe a súkromnom sektore finančných služieb, kde som získala ďalšie skúsenosti a vzdelanie, ktoré viem teraz aplikovať v mojej súčasnej pracovnej pozícii. Neskôr prišli materské povinnosti a momentálne sa už naplno venujem práci v škole pri dvoch malých deťoch. V tejto práci nachádzam to, čo ma baví: vedenie, riadenie, práca s deťmi. Ako hovorím ja, pre mňa je to práca snov. Každý deň je pre mňa výzvou urobiť, vymyslieť a zaviesť niečo nové, čo nám dokáže prácu uľahčiť a ako dokážeme spoločne napredovať. Práca s deťmi je pre mňa niečo, čo ma baví a napĺňa. Samotné deti sú pre mňa motiváciou a svoje dlhoročné tanečné skúsenosti sa im snažím odovzdať každou jednou vyučovacou hodinou. Vyučovanie sa snažím prispôsobiť súčasnej dobe a požiadavkám s dôrazom na jednotlivé tanečné techniky.

 • Linda Kubíčková, DiS.art.

  Linda Kubíčková, DiS.art.

  🎤🎹Hudobný pedagóg spevu🎤🎹💃👯‍♂️Pedagóg tanečného odboru💃👯‍♂️so zameraním na moderné ako aj klasické tanečné techniky. Tancu sa venujem od svojich desiatich rokov. Skoro celú základnú školu som navštevovala folklórny súbor Uhrovčan, kde sa môj vzťah k tancu začal. Taktiež som navštevovala Základnú umeleckú školu Dezidera Kardoša v Bánovciach nad Bebravou ,kde som absolvovala prvý stupeň Tanca a neskôr, keďže mi ako dieťaťu nestačilo, som nastúpila aj na spev a hudobno-dramatický krúžok. Aj pre to som sa rozhodla v štúdiu tohto umenia pokračovať a svoju lásku k umeniu prehĺbiť ešte viac. Mám ukončené šesťročné štúdium muzikálového herectva na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave. Inklinujem k tanečným štýlom ako sú balet, ľudový tanec, moderný tanec - technika jazz. Teším sa na nové výzvy a na chvíle strávené spolu s deťmi .

Výtvarný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Mgr.art. Zuzana Mazáková Ballaschová DiS. art.

  Mgr.art. Zuzana Mazáková Ballaschová DiS. art.

  Momentálne na materskej dovolenke 🎨Pedagóg výtvarného odboru🎨. V SZUŠ Ars Akademy pôsobím osem rokov. Počas vyučovania a tvorenia s deťmi sa mi aj škaredé počasie, ktoré je za oknami zdá, akoby svietilo ☀️. Je to veľmi optimistická práca plná radosti, hry, tvorenia, pri ktorej oboznamujem žiakov ako vybudovať od základov obraz, plastiku... . Čím dlhšie žiak navštevuje umeleckú školu, tak sa vylepšuje aj jeho rukopis a odvaha prístupu k práci. Mám rada knihy o umení, varení a duchovnú literatúru. Venujem sa záhradkárčeniu, a počas väčšieho voľna maľujem obrazy olejovými farbami. Momentálne tvorím malé ilustrácie -akvarely. Rada počúvam spev vtáčikov a obdivujem zázraky prírody stvorené Najväčším kreatívcom .

Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy