Prihláška

Vyučujúce odbory na tejto pobočke

Tanečný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Dagmar Važanová

  Dagmar Važanová

  💃👯‍♂️Pedagóg tanečného odboru so zameraním na moderné ako aj klasické tanečné techniky💃👯‍♂️. Tancu sa venujem od svojich 6 rokov, kedy ma rodičia prihlásili do detského folklórneho súboru Malý Vtáčnik. Tu som sa po prvý krát stretla so slovenským folklórom, ľudovými piesňami a ľudovým tancom, ktorý je dá sa povedať mojou srdcovkou do dnes. Moje pôsobenie tu však nebolo veľmi dlhé, pretože rok na to som začala navštevovať SZUŠ Xoana, kde som sa oboznámila s technikami klasického, jazzového a ľudového tanca, ale taktiež s technikami rôznych latinsko-amerických tancov, orientálneho tanca a rôznymi ďalšími zaujímavými tanečnými technikami. Počas môjho pôsobenia som školu reprezentovala na mnohých celoslovenských tanečných súťažiach a vystúpeniach. Okrem svojej tanečnej skupiny som navštevovala aj výberovú triedu, v ktorej sme sa venovali základom tanečného aerobiku, akrobacii a gymnastike. Keďže ma tanec od malička neskutočne bavil a nevedela som si predstaviť, že by som sa venovala niečomu inému v mojich pätnástich rokoch som sa rozhodla štúdium na SZUŠ ukončiť a začať tanec študovať profesionálne. Nastúpila som na Súkromné Konzervatórium v Nitre. Počas štúdia na strednej škole som sa okrem tradičných techník rozhodla naučiť aj niečo nové a tak som sa zapísala do tanečnej skupiny Old School Brothers, ktorá sa venuje prevažne hip hopovým tanečným štýlom. Po ukončení štúdia na strednej škole som sa tancu na chvíľu nevenovala a odcestovala som do zahraničia. Tanec som začala vyučovať ako dvadsaťročná na SZUŠ Diamonds, a od roku 2018 pôsobím ako tanečný pedagóg v SZUŠ ARS Akademy.

 • Ing. Doris Ziaťková DiS. art.

  Ing. Doris Ziaťková DiS. art.

  Momentálne na materskej dovolenke 💃👯‍♂️Pedagóg tanečného odboru so zameraním na moderné ako aj klasické tanečné techniky💃👯‍♂️. Tancu sa venujem od svojích troch rokov. Celú základnú školu som navštevovala SZUŠ Xoana v Prievidzi, kde som bola vždy radená do výberových tried a sprevádzala som školu na tanečných súťažiach. Aj preto som sa rozhodla v tanci pokračovať. Mám ukončené šesťročné štúdium tanca na Súkromnom konzervatóriu v Nitre a päťročné štúdium výživy ľudí na SPU v Nitre. Výučbe tanca sa venujem už od roku 2011, celý čas som pôsobila v SZUŠ Ars Akademy. Okrem výučby v ZUŠ som sa venovala aj hodinám Zumby a fitness trénerstvu. Inklinujem k tanečným štýlom ako sú balet, ľudový tanec, moderný tanec - technika jazz ale aj k novodobým tanečným štýlom ako sú - disco, MTV style, latino. Snažím sa ísť s dobou, sledovať trendy a tvoriť aktuálne veci, ktoré dnešné deti tak pohlcujú. Vybrala som si prácu s deťmi, pretože ma napĺňa odovzdávať svoje skúsenosti práve deťom. Sledovať ich individualitu a kreativitu v tanci. Každé dieťa má vlohy na niečo iné. Ja sa snažím vo všetkých svojích žiakoch objaviť múzu tanca a vyťiahnúť z každého tanečníka jeho tanečné maximum. Na svojích žiakov bývam prísna, vzbudzujem v nich rešpekt, ale zároveň som im dobrou kamarátkou. Vieme sa spolu zasmiať, poplakať si, objať sa, vypočuť sa navzájom v skupine a fungovať ako jeden team, ako jedna rodina. Pre mňa je podstatné, aby sa žiaci tešili na každú jednu hodinu a na hodiny tanca chodili s nadšením a horeli nedočkavosťou. Nielen preto, čo nové sa naučia, ale aj preto, že sa opäť všetci na tanečnej sále uvidíme. Tanec je nikdy nekončiaci sa proces, v ktorom sa vždy dá niekam posunúť, niečo nové v sebe objaviť a preto viem, že len trpezlivosť a vytrvalosť sú tie správne hodnoty, ktoré by v sebe každý náš žiak, ale aj rodič mal v sebe mať.

Výtvarný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • Ingrid Baboľová

  Ingrid Baboľová

  🎨Pedagóg výtvarného odboru🎨

 • Mgr.art Zuzana Mazáková Ballaschová

  Mgr.art Zuzana Mazáková Ballaschová

  Momentálne na materskej dovolenke 🎨Pedagóg výtvarného odboru🎨. V SZUŠ Ars Akademy pôsobím osem rokov. Počas vyučovania a tvorenia s deťmi sa mi aj škaredé počasie, ktoré je za oknami zdá, akoby svietilo ☀️. Je to veľmi optimistická práca plná radosti, hry, tvorenia, pri ktorej oboznamujem žiakov ako vybudovať od základov obraz, plastiku... . Čím dlhšie žiak navštevuje umeleckú školu, tak sa vylepšuje aj jeho rukopis a odvaha prístupu k práci. Mám rada knihy o umení, varení a duchovnú literatúru. Venujem sa záhradkárčeniu, a počas väčšieho voľna maľujem obrazy olejovými farbami. Momentálne tvorím malé ilustrácie -akvarely. Rada počúvam spev vtáčikov a obdivujem zázraky prírody stvorené Najväčším kreatívcom .

Hudobný odbor Vyučujúci

Viac informácií o odbore
 • František Brož DiS. art.

  František Brož DiS. art.

  🎸Hudobný pedagóg hry na gitare 🎸. Považujem sa za profesionálneho hudobníka. Študoval som umelecké školy v Prahe, hudobnú produkciu na Univerzite v Ústí nad Labem a Konzervatórium Dezidera Kardoša v Topoľčanoch. Mám za sebou spoluprácu na mnohých hudobných projektoch a s mnohými hudobníkmi. Milujem prácu s mladými ľudmi a fascinuje ma vzdelávanie. Hlavný dôvod, pre ktorý sa aktívne venujem učiteľstvu hudby takmer desať rokov.

Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy