Prihláška

Blog

Žiaci z Ars Akademy sa nenudia. Galaprogram v Partizánskom a Bánovciach n.B. vol.1

Žiaci z Ars Akademy sa nenudia. Galaprogram v Partizánskom a Bánovciach n.B. vol.1
Školské akcie a predstavenia 23. máj 2018
Aby toho nebolo málo, okrem vystúpení kade tade.. Naši žiaci spolu s ich učiteľmi stihli pripraviť dva krásne galaprogramy v Partizánskom a Bánovciach nad Bebravou.

Ako som písal vyššie. Aby toho nebolo málo a nenudili sme sa :) Každoročne organizujeme pre našich rodičov, kamarátov a širokú verejnosť prezentačný Galaprogram Ars Akademy. Jeden v Partizánskom, kde nám prišli hosťovať naši žiaci z Veľkých Uheriec a druhý v Bánovciach nad Bebravou kde prišli tento rok vystúpiť žiaci z Dolných Vesteníc. 

V Partizánskom vystupujeme v Kultúrnom dome, kde vďačíme za príjemnú spoluprácu mestkej umeleckej agentúre. Takmer plná sála, za čo patrí vďaka hlavne rodičom, tým najvernejším podporovateľom. V Bánovciach sme tento rok vyskúšali niečo nové! Vystupovali sme pod holým nebom, teda pódium malo strechu :), ale celé vystúpenie sa odohrávalo na námestí Ľ.Štúra. Najprv sme sa celý týždeň báli, že na nás bude pršať a nakoniec. Slniečko statočne pieklo, až by sme privítali zopár mráčikov. Deti všetko zvládli, rovnako až do konca vydržali rodičia a kamaráti. Tešilo nás, že ani okoloidúcim tanec a hudobné čísla našich detí z Ars Akademy neboli ľahostajné. Veríme, že sa tam stretneme o rok opäť.

18.5.2018 Záverečný galaprogram Ars Akademy v kultúrnom dome v Partizánskom (odkaz na celý fotoalbum)

Ars Akademy

Ars Akademy

 • Ars Akademy
 • Ars Akademy
 • Ars Akademy
 • Ars Akademy
 • Ars Akademy
 • Ars Akademy

21.5.2018 Záverečný galaprogram Ars Akademy pod holým nebom v Bánovciach nad Bebravou (odkaz na celý fotoalbum)

Ars Akademy

Ars Akademy

 • Ars Akademy
 • Ars Akademy
 • Ars Akademy
 • Ars Akademy
 • Ars Akademy
 • Ars Akademy
 • Ars Akademy

#arsakademy #umenienasspaja

Naspäť na všetky články
Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy