Prihláška

Blog

Vianočné obdobie v SZUŠ Ars Akademy

Vianočné obdobie v SZUŠ Ars Akademy
Aktuality 02. december 2020
🎄🎄🎄Blížia sa tie krásne chvíle vianočné, v láske, šťastí, harmónii prežite ich spoločne. Aj my sa k nim pridať chceme, preto vám každý deň jedno prekvapenie prinesieme🎄🎄 Milí rodičia, žiaci a priaznivci našej školy, vianočný čas zavítal aj k nám a preto si pre vás naši žiaci spolu so svojimi učiteľmi pripravili hneď niekoľko predvianočných prekvapení. Hudobný a výtvarný odbor vám každý deň spríjemní predvianočné chvíle svojimi hudobnými a výtvarnými videami v podobe adventného kalendára. Otváranie okienok vianočného kalendára môžete sledovať na našich facebookových stránkach hudobného a výtvarného odboru. Žiaci tanečného odboru sa pripravujú na online vianočnú tanečnú súťaž, ktorú môžete sledovať na našej hlavnej facebookovej stránke od 15.12.2020 a taktiež zahlasovať za najlepšie video. Ďakujeme vám za priazeň v tomto kalendárnom roku a tešíme sa, čo nám spoločne prinesie ten ďalší. Krásne prežitie posledných dní tohto roka, spoločné chvíle strávené s najbližšími a príjemné prežitie vianočných sviatkov praje SZUŠ Ars Akademy.
Naspäť na všetky články
Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy