Prihláška

Blog

Ďalšie úspechy našich klaviristov

Ďalšie úspechy našich klaviristov
Aktuality 03. apríl 2024
Ďalšie úspechy našich klaviristov! Vo veľkej konkurencii na XII.ročníku Klavírnej súťaže Trenčianskeho kraja uspeli naši žiaci- Nina Šlosárová, Mia Hrušková,ktoré získali strieborné pásmo a Klára Huňová a Matej Vedej krásne bronzové pásmo. Ďakujeme pani učiteľke Tetiane Sitenko za prípravu našich šikovných žiakov.

Ďalšie úspechy našich klaviristov!
Vo veľkej konkurencii na XII.ročníku Klavírnej súťaže Trenčianskeho kraja uspeli naši žiaci- Nina Šlosárová, Mia Hrušková,ktoré získali strieborné pásmo a Klára Huňová a Matej Vedej krásne bronzové pásmo. Ďakujeme pani učiteľke Tetiane Sitenko za prípravu našich šikovných žiakov.

Naspäť na všetky články
Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy