Blog

Natáčanie videoklipu s Tomym Kottym ( 1.časť )

Natáčanie videoklipu s Tomym Kottym ( 1.časť )
Aktuality 25. október 2017
Príležitosti sú na každom rohu. Otázka je jednoduchá. Vidíme ich?

Tento rok, celkom na začiatku. Príležitosť, na ktorú zrejme budeme ešte dlho spomínať. Hlavne naši tanečníci, ktorí mali možnosť spolupracovať so slovenskými hudobníkomi Tommym Kottym a Šimonom Švidraňom. Natáčanie prebiehalo v našej tanečnej sále v Sokolovni v Bánovciach nad Bebravou. Všetko bolo dohodnuté v dostatočnom predstihu. Stačilo len trpezlivo počkať, kým príde deň D.

Ars Akademy

Ars Akademy

Ars Akademy

Ráno vstať, doraziť na sálu. O pol desiatej sa spolu stretávame. Prišli deti z Bánoviec aj Partizánskeho. Pani učiteľka Veronika má na starosti deti. Kameraman, hudobníci aj pomocník na mieste. Zhruba hodinka im stačí na prípravu. Svetlá, skúška, príprava rekvizít. Deti sa zatiaľ pripravujú. Tanečný kostým, vypnúť vlasy, poriadne sa rozvičiť. 11.30 a začíname točiť prvú scénu. Po druhej hodine sme to prestali počítať. Nakoniec sme si zatlieskali za poslednou klapkou tesne po druhej hodine. Deti ešte stále plné energie, my sa už tešíme na posledných pár voľných hodín z vyčerpávajúcej nedele. :)

Ars Akademy

Ars Akademy

Ars Akademy

  • Ars Akademy
  • Ars Akademy
  • Ars Akademy
  • Ars Akademy
  • Ars Akademy

ODKAZ NA CELÝ FOTOALBUM Z NATÁČANIA s TOMY KOTTYM

Na záver nám už len ostáva byť trpezlivý a počkať. Samotné natočenie materiálu na videoklip je len zlomkom práce, ktorú pred sebou ešte naši noví kamaráti majú. Myslím, že naši žiaci z tanečného odboru sa už nedočkavo tešia na výsledok ich prvej, hereckej, tanečnej niekoľkohodinovej spolupráce. :)

Naspäť na všetky články
Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy