Prihláška

Blog

Absolventská výstava výtvarného odboru z Bánoviec nad Bebravou

Absolventská výstava výtvarného odboru z Bánoviec nad Bebravou
Školské akcie a predstavenia 03. september 2017
Je už takmer pravidlom, že sa nám darí organizovať výtvarné výstavy. Deti radi prezentujú svoju prácu, veď prečo aj nie. Avšak absolventská výstava je niečo celkom iné.

Tento rok bol pre výtvarníkov v Bánovciach veľmi príjemný a poviem Vám hneď prečo. Vďaka našej staronovej spolupráci s Mestskou knižnicou Ľ.Štúra v Bánovciach nad Bebravou. Našli sme pre nás príjemné priestory, v ktorých môžu deti z výtvarného odobru prezentovať svoje diela. Nejde len o tvorivú prácu ako takú. Práve ku výtvarnému umeniu patrí nie len návšteva výstav, ale aj jej organizovanie a inštalácia. Veci potrebné pre prezentáciu mladého výtvarníka :) Všetko pod dohľadom skúsených pedagógov.

  • Ars Akademy
  • Ars Akademy
  • Ars Akademy
  • Ars Akademy
  • Ars Akademy

Malá informácia. Absolventská výstava vôbec nie je nič samozrejmé. Prečo?

Pretože na to aby ju deti mohli úspešne absolvovať musia prejsť minimálne štyri roky práce. To je doba za ktorú sa naučia všetko potrebné, aby zvládli už náročnejšie techniky, ktorými sa neskôr prezentujú. Neváhajte! Ak máte chuť, ešte to stíhate. Výstava potrvá minimálne do 15.septembra 2017 v čase otváracích hodín ( PON-PIA 9.00-17.00, SO 8.00-12.00) v priestoroch knižnice.

ZÁPIS DO ARS AKADEMY PREBIEHA DO 14.9.2017, PODĽA VOĽNÝCH MIEST V JEDNOTLIVÝCH ODBOROCH. (klikatelný odkaz)

Ars Akademy

Naspäť na všetky články
Chcem prihlásiť svoje dieťa do školy